Hakkımızda

Hakkımızda

Nünas Mühendislik Doğalgaz İnşaat  Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2015 yılında kurulmuş İZMİR merkezli bir şirket olup enerji verimliliği ve mekanik tesisatlar üzerine uzmanlaşmıştır. Mekanik tesisat grubunda proje geliştirme ve uygulamaları alanında çeşitli görevler üstlenerek başarı ile tamamlamıştır.

Düşük yatırım maliyeti ve yüksek enerji tasarrufu odaklı çalışan proje grubumuz, sorunsuz ve zamanından önce iş teslim edebilme kabiliyeti olan taahhüt yapımız ve ayrıca arıza durumunda 7/24 müdahale edebilecek teknik servis hizmetimiz ile güçlü bir işletme yapısında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bakım anlaşmaları kapsamında işletmelerde verimli, zaman kaybı olmadan, sürpriz arızalar veya maliyetler ile karşılaşılmadan uzun süreli çalışma performansı sağlamak kabiliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimiz için gerekli mekanik sistemleri kurarak işletmelere hem enerji tasarrufu hem de ekonomik kazanç sağlamaktır.

2015 yılı itibari ile konut tipi doğalgaz dönüşümü sektörüne yatırım yapan şirketimiz yıllık 500 adet konut dönüşümü kapasitesi ile pazarda söz sahibi duruma ulaşmıştır.

Firmamız 2015 yılı itibari ile ticari faaliyet göstermekte olup, Ticaret Odası ve Makina Mühendisleri Odasına kayıtlıdır.

Ayrıca,

-Türk Standartları Enstitüsü (TSE 11672, TSEK 320), 
-Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK), 
-İZMİRGAZ A.Ş. 
-ENERYA A.Ş. 
-MANİSAGAZ A.Ş.

Yetki belgelerine sahiptir ve işletmemizde ISO 9001, 14001, 18001 kalite yönetim standartlarını uygulamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir